HAKKIMIZDA

Yıllar boyu yaşanan olumsuz ekonomik sorunlar aslında bizler için iyi bir eğitmen oldu. Gerek ticaret anlayışımızda, gerek tasarruf alışkanlıklarımızda gerekse durağanlıktan kurtulup atılım yapmamızın gerekliliği konusunda eğitildik. Çoğu zaman atılımları yaparak büyüdük ve karşımıza çıkan yeni sorunlarla uğraşmak hoşumuza da gitti. Ama her zaman atılımları yaparken acaba doğru mu yapıyoruz diye düşünüp tanıdıklarımıza danıştık, değerli fikirlerini istedik. Yeri geldi teknolojiyi takip edemedik, yeri geldi geçmiş bir teknolojiye yatırım yaptık. İşin kötü olan tarafı bu işlemlere çok fazla zaman harcadık. İşimize harcayabileceğimiz zamanı uzman olmadığımız konularda harcadık.Bizim üstlenmek istediğimiz ise konularında uzman kadroyu oluşturup ortamınızdaki teknoloji ile ilgili olan ihtiyaçlarınızı seçerken yanınızda olmaktır. Kısacası tanıdıklarınızın yerine talibiz. Bilgisayardan yazılıma, telefon santralinden network altyapınıza, kamera kayıt ve izleme sistemlerinizden güvenlik alarm sistemlerine kadar teknoloji ile ilgili konularda konularında uzman ekibimizle ihtiyacınız olan düzeyde yanınızda olmak istiyoruz. Danışmanlıkla başlayarak ihtiyaç listesini hazırlamak, satın alma, kurulum ve kurulum sonrası dönemde de sürekliliği sağlamak amaçlı gerek bakım destek gerekse çalışma ortamının uygunluğu konusunda ihtiyaç duyduğunuz ölçüde yanınızda olabilmek istiyoruz.Oluşum olarak size en ucuzunu vereceğimizi hiçbir zaman vaat edemeyeceğiz. Bizim için önemli olan uzun dönemli planlamada en sağlıklı, verimli ve harcadığınız paranın gerçek karşılığını aldığınız ortamı yaratmaktır. Önemli olan bazı ihtiyaçları öngörebilmek, sorun oluşmadan oluşmasını engelleyebilmektir. Bizce sorun oluşunca hızlı çözümden önce oluşmamasını sağlamak amaçtır. Arıza çözüm kısmı ise beklide işimizin en kolay kısmı olacaktır. IP tabanlı cihazların uzaktan erişim ve yönetim kolaylığı sunması sebebi ile eğer siz gerekli izinleri verirseniz sorunlar dakikalar içinde giderilebilecektir.Yıllar içinde öğrendik ki ticarette asıl olan güven ortamının oluşturulmasıdır. Bizce kazanacağımız güveniniz bizim en büyük başarımızdır. Satışları arttırma, kazancı arttırma, masrafları kısma gibi okullarda öğretilen değerlerin yerine, güven ortamını oluşturacak titizlikte ve samimiyette çalışma koyuyoruz.    Diğer bütün ekonomik değerler paralel olarak artacaktır. Amaç ekonomik verilerde büyümek ise biz güven ortamını kurabildiğimiz müşteri sayısını arttırmak la sağlamak istiyoruz.

Misyon

Hizmet kalitemizi yüksek tutarak toplam sahip olma maliyeti odaklı  çalışmalarla bilişim teknolojileri ile ilgili ihtiyaçlarınız için çözümler üretebilmektir. Kısa süreli pazarlama teknikleri yerine uzun yıllar iş ilişkilerimizin süreceği bir ortam tercih ederiz.  Bize göre güven ve istikrar ortamı ticari başarıyı beraberinde getirir.

Vizyon

Teknoloji ile ilgili olan ihtiyaçlarınızı seçerken yanınızda olmaktır.

Bize Yazın
Serkan Şener
Serkan ŞenerGenel Müdür
IP Telefon santrali, Biometrik giriş sistemleri, IP Kamera gibi alanlarda sizlere yardımcı olabilirim.
Erkan Göcen
Erkan GöcenProje Sorumlusu
Satın alma planlaması, kurulum ve satış sonrası destek konularında sizlerle birlikte olacağım.
Fatih Durmaz
Fatih DurmazYazılım Sorumlusu
Web Tasarım, Barındırma, SEO, Database, gibi konularda ekip içinde yer almaktayım.
Uğur Durmaz
Uğur DurmazGrafik Tasarım
Web sitelerinde ve özel yazılımlarda kullanılan görseller ile ilgili sizlere yardımcı olabilirim.

PRENSİBİMİZ

size en ucuzunu vereceğimizi hiçbir zaman vaat edemeyeceğiz. Bizim için önemli olan uzun dönemli planlamada en sağlıklı, verimli ve harcadığınız paranın gerçek karşılığını aldığınız ortamı yaratmaktır.

0 212 709 0900