HİZMETLERİMİZ

IP PBX

Firmanızın görünen yüzü olan, müşterileriniz sizinle iletişime geçmek istediğinde sizi ilk tanıtan araçlardan olan telefon santralinizi karşılama mesajlı, ses kayıtlı ve mesaj kutulu hale getirebilir, görüşme maliyetlerinizde % 50 den fazla tasarruf sağlayabilirsiniz.

DEVAMI

CCTV

CCTV, HD-SDI ve IP tabanlı olmak üzere 3 farklı tipte kamera sistemi ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Görüntü kalitesi, kayıt saklanması gereken maksimum gün ve kurulum yapılacak alanlar göz önüne alınarak ihtiyacınıza göre alternatif teklifler sunulabilmektedir.

DEVAMI

PDKS

Çalışma ortamınıza giriş çıkışları kontrol altına almak için IP tabanlı Biometrik giriş sistemleri ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Yüz tanıma, parmak izi, kartlı ve şifreli modeller seçenekler arasındadır. Stand alone yada ağ bağlantılı modelleri mevcuttur.

DEVAMI

WEB

Web sitesi firmanızı tanıtabileceğiniz, reklam bile yapmadan birçok müşteri edinebileceğiniz bir pazarlama aracıdır. Size yakışır, sizi ve yaptıklarınızı en iyi tanıtan bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra  PC – tablet – telefon açılabilmeli, hızlı ve yüksek güvenlikli olmalıdır.

DEVAMI

HOSTING

Web alan barındırma hizmetinin kalitesi  sitenizin ve posta adreslerinizin sürekliliği sağlamaktadır. PHP, ASP, Webmail gibi ihtiyaçlarınız dikkate alınarak stabil çalışan, aylık trafiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz alana göre ölçeklenebilir fiyatlarla sizlere sunmaktayız .

DEVAMI

SERVİS

Bilgisayar ve çevre birimlerinin onarım destek hizmetlerini iş ortaklarımız ile birlikte vermekteyiz. Onarım destek hizmetleri sırasında yedekleme ve yedekten geri alma, arızanın oluşum raporu ve tekrarlanmaması için yapılması gerekenler raporu gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur.

DEVAMI

İŞ ORTAKLARIMIZ

Bircom, Procom, D-Smart, Nac Telekom, Eksa, Oksid, CTC Bilişim ve Görsel Tasarım, Teknik Bilgisayar ve EG servis firmaları ile partnerlik anlaşmalarımız bulunmakta ve projelerimize birlikte çözümler üretmekteyiz.